Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Diskutime ( Laberecke ) për DigitAlb-in dhe Tjerë!!!!

AW: Diskutime ( Laberecke ) për DigitAlb-in dhe Tjerë!!!!

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


Mirmbrema o burra shqiptar

po sijeni more ajeni mir
dhe sipokaloni

Mirmrama ari

si je mor lal
une nuk po e zgjas po po e them te verteten


:emoticon-0148-yes::emoticon-0148-yes:
 
AW: Diskutime ( Laberecke ) për DigitAlb-in dhe Tjerë!!!!

Hackerët shqiptarë po përparojn dita e ditës. Ata së fundmi në një aksion të tyre sulmuan bankën e njohur që operon dhe në shtetin tonë duke u “larguar” që andej me miliona euro.
Shuma e marrur nga ta, sipas burimeve jozyrtare duket që është 30 milion euro. Kjo shumë është transferuar në një llogari tjetër dhe pastaj është tërhequr mënjëherë nga plaqkitësit, pa lënë gjurmë.
Pos kësaj, në faqen zyrtare të tyre është lënë teksti: “Hacked by Albanian Hackers – THNX to: Cracker Qurani, H4ck3r Hut!”
 
AW: Digitalb me ndryshimin e kanaleve

po de se pak po shohim lajme veq edhe kjo kanal ka mungu....

kta me kon te mir e qelin edhe nje sport kosovar SAT. shum ma mir ish kon se 4 kanale me lajme....
 
AW: Digitalb me ndryshimin e kanaleve

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Gjuhe tjeter jo por dialekt tjeter dhe ne fakt nuk eshte se kam gje kunder komentueseve nga Shqiperia por ai Kosovar me vjen me i mire, me i zjarrt,thjesht mbase qe jam mesuare me ate...nuk ka gje te keqe ktu,dialektet jan pasuri kombtare.
 
AW: Digitalb me ndryshimin e kanaleve

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Mos mo se me bone me qesh,
me vjen keq por poja fut kot,
ca ka te bej dialekti mer me pasurin kombetare??
dmth nga cdo pes kilometra qe shkon ne shqipri apo kodo ku banojnt shqiptaret ne trojet e veta qenka pasuri,
leni keto gjera se shum po me merzisin,
ketej qahen shqiptaret e kosoves kur i thua je kosovar e ti thua keshtu,
e po qe Thua po e Hapim dhe nje kend ketu ne DEB Vetem Per ata Te SHqipris:wacko1:
e dhe nje per shqiptaret e Maqedonis:whistle2:
 
AW: Digitalb me ndryshimin e kanaleve

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


The Albanien Engel.

Po cfar tka tbej kjo me gjuh tjeter.... cka ja fut ashtu kot pa e kuptu temen apo mos te kan mbet edhe ca vite pa e perfunduar shkollen....

Mua personalisht me mjafton 1 max 2 kanale me lajme pa marr pasarsyesh qfar dialekti. por ty nese te duhen 10 kanale me lajme atehere blej gazeta lexo shum ma mir e ke.
per sport kan ma shum nevoj te gjith, o sport nga Shqiperia o nga Kosova o Maqedonia.
Kshtu qe ma mir SUPERSPORT 1 deri 15 se LAJME LAJME LAJME.....
 
AW: Digitalb me ndryshimin e kanaleve

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Jo me ta kam lon ty per me bo shkoll,
kujdes se ste ofendova per shikohet se kush nuk ka shkoll,
dhe Gazeta pse me i blejt e me harxhuar Pare kur ka mundesi tjerter(Media elektronike):emoticon-0122-itwas
dhe prej teme sdola por thash vetem mendimin tim se cpun ka sport Kosovar?
sa per kanale sportive jam dakort kjo do ishte e mir dhe te jepnin pak me shum dhe sport Shqiptar sado i dobet esht.

tung e gjith te mirat
 
AW: Digitalb me ndryshimin e kanaleve

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


Ka te bej edhe mire,siq kane te bejn zakonet,traditat, veshjet tradicionale,vallzimet,kenget e shum tjrera..me vjen keq por ajo qe ti e quan "gjuha shqipe" nuk eshte gje tjeter veqse nje dialekt i zyrtarizuar nga Enver Hoxha,dialekti Toske,une thjesht nuk e preferoje dhe as qe dua te shikoj nje ndeshje nen komentimin e lodhte te nje X apo y qe me flet Shqipen e zyrtarizuar nga Enver Hoxha edhe pse nuk jame kunder gjuhes zyrtare,ajo te flitet ne parlament dhe institucione po pse te mos e ndegjoje komentimimin e nje ndeshje ne dialektin time,shqipen time gjate nje ndeshje futbolli.
Nuk ka nevoje te hapim nje tem apo te merremi me ket pun me gjat,puna jote nese e mendon ndryshe por ky nuk eshte vetem mendimi ime,qdo dialekt eshte pasuri kombetare dhe kjo eshte diqka qe vlersohet ne boten e zhvilluar.
Per respekt te temes dhe moderatorit nuk pergjijgem me rreth kesaj teme.
 
AW: Diskutime ( Laberecke ) për DigitAlb-in dhe Tjerë!!!!

kesi lloj diskutime ketu e kane vendin me mire
 
AW: Diskutime ( Laberecke ) për DigitAlb-in dhe Tjerë!!!!

problemi eshte qe disa nga forumi i marrin do gjera personalisht.... dhe e ndrojn temen 320 shkall.
 
AW: Diskutime ( Laberecke ) për DigitAlb-in dhe Tjerë!!!!

ku jeni o DEBister ku jeni humbur nuk po shkruani asgje keni humbur krejt
 
Zurück
Oben